Bácska SZSE – PTE-ÁOK PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bácsbokod, Sportcsarnok

Végeredmény: 26:28 (15:12)
Vasárnap délután, a Petőfi SE férfi kézilabda csapata is idegenbe utazott, hogy megküzdjön riválisával, a Bácska SZSE csapatával. A mérkőzésnek 15:00-kor rugaszkodtak neki a felek, a Bácsbokodi Sportcsarnokban.Csapatunk tudósító nélkül utazott Bácsbokodra, így csapatkapitányunk számolt be Nekünk a mérkőzésről. Egy dekoncentrált kezdés után némi hátrányt szereztünk, amit csak az első félidő végére tudtuk ledolgozni. A 18. percben 11:6 volt az állás a hazai csapat javára, majd a fellendült játékunkkal 15:12-re hoztuk ki a félidőt. A második játékrészben védekezést váltottunk, ami hatékonynak bizonyult. Támadásainkat rendre góllal fejeztük be és a kialakított előnyt a végéig meg tudtuk tartani. Így 26:28-ra nyertünk, és sikerült elhozni a 2 pontot Bácsbokodról.