PTE-PEAC – PTE-EMES Petőfi SE
2018.11.26. Hétfő 20:00
Pécs, TTK Csarnok
Végeredmény: 77-70 (16-16, 29-20, 14-14, 18-20)

A pécsi rangadó kiélezett első etapot hozott, azonban az idő múlásával egyre többet hibázott a vendégcsapat és kialakult egy tíz pont körüli különbség mely végig megmaradt a csapatok között, és a PEAC megérdemelten húzta be a rangadót.

Nem sikerült a bravúr

NBII Férfi Kosárlabda
Dombóvári KSE – FONTI-FIVE Petőfi SE
2018.12,01. 18:00
Dombóvár, Szuhay Sportcsarnok
Végeredmény: 71-52 (9-11, 18-11, 26-22, 18-8)

A dombóvári mérkőzésre foghíjasan utazott el csapatunk és egy jó iramú, fizikális derbit játszottunk, ahol a védekezés dominált. A mérkőzés elején tartotta a lépést a Petőfi aztán ahogy teltek a percek, folyamatosan őrölte fel a vendégeket a dombóvári csapat és a végén megérdemelten diadalmaskodott.

Kapituláltunk Siklóson

Megyei Női Kézilabda
MK Pelikán-Siklós KC – PTE-ÁOK PETŐFI SE
Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium Sportcsarnok
2018. 12. 02. 18:00
Végeredmény: 28:15 (14:5)

A mérkőzésnek lányaink enerváltan és fáradtan kezdtek neki, ez meg is látszódott az eredményen, hiszen korán nagy hátrányt szedtek össze kéziseink. A félidő után a játék képe nem nagyon változott, a Petőfi csapata futott az eredmény után. A különbségen sikerült végül kozmetikázni egy kicsit, de így is egyoldalú mérkőzést láthattak a nézők.

Győzelem idegtépő végjátékban

Megyei Férfi Kézilabda
Hosszúhetény Se – PTE-ÁOK PETŐFI SE
2018. 11. 30. 19:30
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok
Végeredmény: 30:31 (13:15)

Férfi kéziseink bravúros győzelemmel zárták a szezon első felét. Jó iramban, lendületesen kezdődött a mérkőzés. Az első 15-20 percet követően 2-3 gólos különbség alakult ki, amit a félidőre sikerült ledolgozni. A második félidő is hasonló tempóban folytatódott és a csapatok felváltva szerezték meg a vezetést. A győzelmet egy utolsó perces góllal sikerült megszerezni döntetlen állásnál. Ezzel a diadallal a csapat a 4. helyen áll és jó esélyekkel rugaszkodhat neki a szezon második felének.