Meccsösszefoglaló: 11.26. MTK-BUDAPEST – FONTI TRANS–PETŐFI SE

FONTI TRANS–PETŐFI SE
2017.11.26. Vasárnap 16:00
MTK Kosárlabda Csarnok

Végeredmény: 46 – 55 (8-20, 12-12, 17-11, 9-12)

Az első tíz percben már jelentős előnyt szerzett FONTI TRANS-PETŐFI SE az MTK Budapest ellen. Az 5. percben 4-12, negyed végére 8-20 eredményt láttunk a statisztikában. A 12 pontos különbség elég volt a 40 percre. A fővárosiak egy pillanatig sem tudtak vezetést szerezni. Ezen a találkozón Pap Regina, Czirják Noémi megállíthatatlan volt. Reginát a mérkőzés jelentős részében ketten is őrizték, eredménytelenül. Noémi gyorsasága verhetetlennek bizonyult és előfordult, hogy vetődve szerzett labdát vagy passzolt sikeresen. A sikerhez kellett Seri Éva sok-sok lepattanó szerzése is. A FONTI TRANS-PETŐFI SE az MTK ellen írhatjuk megérdemelten nyert és gyűjtötte be harmadik győzelmét Amatőr Női kosárlabda NB Zöld csoportjában.

Petőfi Áron, a FONTI TRANS – Petőfi SE edzője:
Végig vezetve nyertünk. A harmadik negyedben volt egy kis megingásunk, sikerült javítani. Remélem a sérülés hullám már el kerül bennünket és minőségi edzésekkel készülhetünk majd a tavaszi mérkőzésekre.

Zólyomi Karina, Radovan Wkovic által megbízott játékos :
Igazából harcos mérkőzést játszottunk. Az első negyedben megpecsételődött a sorsunk. Ha az első negyedet úgy játszottuk volna, mint a folytatást, nyerhettünk volna.