Meccsösszefoglaló: 2019.05.09. PTE-ÁOK Petőfi SE – Komló Sport KK

“Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
PTE-ÁOK Petőfi SE  –  Komló Sport KK
2019.05.09.

Végeredmény:  81 – 56   ( 19-11, 16-21, 21-12, 25-12 )

Lányaink a Komló csapatát fogadták csütörtök este. Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, egyik csapat sem tudott nagy előnyre szert tenni. Csapatunk a harmadik negyedben dinamikusan kezdett, eredményes védekezésünket, pontos támadások kísérték.A negyedik negyedben folytattuk a jó ritmusú játékunkat, ami nagy arányú győzelemhez vezetett.

Sipos Ádám, a PTE-ÁOK Petőfi SE edzője:
Jó kezdéssel ( 7-0) alapoztuk meg az egész mérkőzést, sikerült felszívnunk magunkat, és a márciusi formánkat hozni. A második félidőben csökkentettük  a hibáink számát, ezzel megnyugtató előnyt szereztünk, és végül győztesként hagytuk el a pályát. Gratulálok a Komlónak, a jó játékvezetésnek, de elsősorban a Csapatomnak!

Czukor János, a Komló Sport KK edzője:
Az első félidőben még tudtuk követni ellenfelünk ritmusát, azonban már akkor is látszott, hogy ez nem a mi mérkőzésünk lesz! A második félidőben enerváltak voltunk, kiengedtük a mérkőzést! Gratulálok az ellenfélnek! Készülünk a jövő heti négyes döntőre!